Wnętrza i nieruchomości
Jeśli planujesz sprzedać lub wynająć dom czy mieszkanie, pokój hotelowy, apartament - nieocenioną pomocą jest dobra prezentacja. Do fotografii wnętrz należy podejść artystycznie, ale przede wszystkim - użytkowo i marketingowo. Profesjonalny aparat, szerokokątne obiektywy, dobre oko to nie wszystko - do finalnego efektu, jak z okładki magazynu, stosuję doświetlenie lampami, które w połączeniu ze światłem naturalnym dają niesamowite efekty!
Produkty
Jeśli prowadzisz sklep internetowy, na pewno wiesz, że cena to nie wszystko. Dobra ekspozycja produktu jest w stanie zwiększyć zainteresowanie nim, a co za tym idzie, zwiększyć sprzedaż. Tutaj dobre zdjęcie produktu, to nie tylko sprawa estetyki, ale inwestycja, która ma przynieść zysk. Niezależnie od tego, czy będą to zdjęcia na jednolitym tle, w kreatywnej aranżacji czy na modelu - możesz liczyć na wysoką jakość!
Ludzie i portrety
Dzisiaj portret to zdjęcie do albumu rodzinnego, promocja własnego wizerunku na postaralch social media lub jeden z punktów, którym zwracamy na siebie uwagę, kiedy aplikujemy na atrakcyjna posadę, pośród setek innych chętnych o podobnym doświadczeniu i wiedzy. Czasem jedno zdjęcie może zdecydować, jak potoczy się nasza kariera. Dobra prezentacja na stronie internetowej, portalach społecznościowych czy w CV, to jeden z kluczy do sukcesu.
Retusz i edycja zdjęć
Edycje fotografii wykonywano od samego początku - jeszcze na kliszach, które ręcznie można było malować. Dzisiaj nie trzeba do tego używać pędzla - przynajmniej nie takiego, jak kiedyś. Można za to zmieniać kolory, usuwać niedoskonałości, umieszczać przedmioty w przestrzeni 3D na płaskim obrazie, czy podmienić niebo kilkoma kliknęciami. Trzeba tylko wiedzieć jak ;)
Back to Top